Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

 

Pressiteade
5. oktoober
 
 
Riigikogu Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsiooni liikmed on 6. ja 7. oktoobril Tartumaal, et kohtuda seal haridus-, kultuuri-ja sotsiaaltöötajatega, põllumeeste ning omavalitsusjuhtidega.

Sotsiaaldemokraadid külastavad Ülenurme, Rõngu, Kambja, Mäksa, Võnnu, Konguta ja Rannu valda ning Elva linna ning tutvuvad maakonna koolide, lasteaedade, raamatukogude, hooldekodude, päästekomandode ja Tartumaa muuseumiga. Neljapäeva õhtul kell 18 ootavad SDE saadikud kohalikke inimesi Elva kultuurikeskusesse Sinilind, et ühiselt nõu pidada. Visiidi teisel päeval külastavad riigikogu liikmed Tartus asuvat PRIAt.

Tegu on juba arvult seitsmenda fraktsiooni maakonnavisiidiga. „Seekordsele ringkäigule lisab kaalu see, et sotsiaaldemokraadid on lühikese aja jooksul oma kandepinda Tartumaal märkimisväärselt kasvatanud. Suvel liitus erakonnaga arvukalt uusi liikmeid. Samuti on siin juba loodud või asutamisel mitu uut osakonda. Seda olulisemaks peame otsekontakte ja silmast-silma suhtlemist rahvaga,“ ütles Tartu-ja Jõgevamaalt riigikokku valitud Jaan Õunapuu.

Väljasõidu Tartumaale teevad kaasa Sotsiaaldemokraatliku Erakonna aseesimehed Urve Palo, Heljo Pikhof ja Karel Rüütli, peasekretär Indrek Saar, Eiki Nestor, Kalvi Kõva, Kalev Kotkas, Kajar Lember, Rannar Vassiljev ning Rein Randver.

Täiendav info:

Jaan Õunapuu
5174725
 
 
Tagasiside