Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Pressiteade

 
2. november
 
 
  
 
Riigikogu Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsiooni liikmed on 3. ja 4. novembril Põlvamaal, et kohtuda seal haridus-, kultuuri-ja sotsiaaltöötajatega, põllumeeste ning omavalitsusjuhtidega.
Visiidi esimesel päeval kohtuvad sotsiaaldemokraadid Põlvamaa omavalitsusjuhtide ja Põlva Tarbijate Ühistu juhtkonnaga. Mammaste lasteaed algkoolis toimub vestlusring maakonna lasteaedade juhatajate ja lasteaiaõpetajatega. Veel külastavad fraktsiooni liikmed vastavatud Koidula raudteepiirijaama ja Värska päästekomandot ning peavad Põlva keskraamatukogu saalis nõu Põlvamaa põllumeestega.
Reedel on kavas kohtumised Räpina valla juhtide, Räpina Ühisgümnaasiumi ja Räpina Aianduskooli inimestega. Sotsiaaldemokraadid külastavad ka Laheda, Värska ja Mikitamäe valda, kus toimuvad kohtumised kohaliku rahvaga.
Väljasõidu Põlvamaale teevad kaasa Sotsiaaldemokraatliku Erakonna peasekretär Indrek Saar, aseesimehed Urve Palo ja Karel Rüütli, Kalvi Kõva, Rein Randver, Andres Anvelt, Kalev Kotkas, Jaak Allik, Rannar Vassiljev, Kajar Lember ning Euroopa Parlamendi saadik Ivari Padar.
 
 
Täiendav info:
Kalvi Kõva
5216732
Tagasiside