Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Pressiteade
22. mai

 

Riigikogu Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsiooni liikmed on neljapäeval Pärnus ja Sindis, et kohtuda kohalike inimestega ja arutada ühiselt mõlema linna tuleviku üle.

Väljasõidu teevad kaasa Sotsiaaldemokraatliku Erakonna esimees Sven Mikser, Pärnumaalt riigikokku valitud Marianne Mikko, Eiki Nestor, Mart Meri ja Jaan Õunapuu.

„Pärnu väärib sotsiaaldemokraatlikku mõtteviisi otsuste langetamisel. Tahame sellele igati kaasa aidata. Meil on võlg Sindi ees, kuhu me läinud kevadise fraktsiooni väljasõidu ajal ei jõudnud,“ ütles Marianne Mikko.

Seekordse visiidi fookuses on haridusküsimused, mistõttu külastavad saadikud Pärnu Saksa Tehnoloogiakooli, Pärnumaa kutsehariduskeskust ja Pärnu loodus-ja tehnikamaja. Sindis tutvuvad sotsiaaldemokraadid Sindi gümnaasiumi ja lasteaiaga ning kohtuvad Sindi linnapea Marko Šorini ja Sindi naisseltsi liikmetega.

Neljapäeva pärastlõunal peavad riigikogu liikmed koos Sotsiaaldemokraatliku Erakonna Pärnu linnapeakandidaadi Piret Hallik-Sassi, Pärnu linnaarhitekti Karri Tiigisoni ja arhitekt Tanel Tuhaliga nõu Pärnu linna üldplaneeringu üle. Arutelu toimub Pärnu muuseumis.

Õhtul kell kuus algab Tartu Ülikooli Pärnu kolledžis sotsiaaldemokraatide kohtumine linnarahvaga, kuhu on oodatud kõik huvilised.

Täiendav info:
Marianne Mikko
56463614

 

 

Tagasiside