Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Pressiteade
9. mai

 

Riigikogu Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsiooni liikmed on neljapäeval ja reedel ringsõidul Pärnu linnas ja Pärnumaal, et kohtuda seal kohaliku rahva ja omavalitsusjuhtidega.
 

„Sel nädalal külastame Pärnu linnas ja maakonnas nii vanu kui ka uusi sõpru. Sotsiaaldemokraatide sõnum oli, on ja jääb muutumatuks: riik on inimese jaoks, mitte vastupidi. Sestap tahame Pärnut näha paljude nutikate töökohtadega kaasaegse maakonnakeskusena. Ootame kohtumist nii linnapea kui ka maavanemaga, rääkimata kohtumistest vallavanemate ja vallavolikogude liikmetega,“ ütles Sotsiaaldemokraatliku Erakonna Pärnumaa piirkonna esimees ja riigikogu liige Marianne Mikko.
 

Lisaks Pärnule külastavad saadikud Halinga, Are, Häädemeeste, Saarde, Sauga, Tootsi, Paikuse, Audru, Tõstamaa, Varbla, Koonga ja Vändra valda ning Vändra alevit. Visiidi käigus toimuvad kokkusaamised ka haridus-, kultuuri- ja sotsiaaltöötajatega ning ettevõtjatega. Arupidamiste teemad puudutavad muuseas haridusprobleeme, Pärnu linna tulevikku, Liivi lahe kalandust ja kalavarusid, väikevaldade muresid ning turismimajandust.
 

Väljasõidu Pärnumaale teevad kaasa Sotsiaaldemokraatliku Erakonna esimees Sven Mikser, Marianne Mikko, Indrek Saar, Urve Palo, Karel Rüütli, Helmen Kütt, Andres Anvelt, Mart Meri, Kajar Lember, Jaak Allik, Jaan Õunapuu, Neeme Suur, Rannar Vassiljev ja Jevgeni Ossinovski.

Täiendav info:
Marianne Mikko
56463614

 

Tagasiside