Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Pressiteade
4. juuni

Riigikogu Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsiooni liikmed on neljapäeval ja reedel ringsõidul Pärnumaal, et külastada Sauga, Saarde, Surju, Tahkuranna, Vändra ja Tori valda ning Pärnu linna ja kohtuda kohaliku rahva ning omavalitsusjuhtidega.

„Seekordse väljasõidu puhul on tegu meie saadikurühma kolmanda maakondliku visiidiga Pärnumaale, mis näitab, kui oluliseks sotsiaaldemokraadid piirkonda peavad. Erinevatel kohtumistel on kavas keskenduda eeskätt haridus-ja sotsiaalprobleemidele, aga ka ettevõtluse arengule, taastuvenergeetikale, põllumajandusele ja kalandusele,“ ütles Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsiooni esimees Karel Rüütli.

Muu seas külastavad riigikogu liikmed Paikuse vallas asuvat Paikre prügilat ja Pärnu linnas asuvat sorteerimisjaama, Karjamõisa lihatööstust, Taali tuletõrjedepood, Fortumi kaugkütte- ja elektrijaama ning Lottemaad. Saadikutel on plaanis kohtumised haridus-, kultuuri- ja sotsiaaltöötajate, Pärnumaa Puuetega Inimeste Koja ja Jahimeeste Seltsi esindajate ning Tšernobõli veteranidega.

„Ootame eelseisvatelt kokkusaamistelt sisulisi ja põhjalikke arutelusid. Pärnumaa mitmele vallale valmistavad näiteks muret lasteaiakohtade nappus ja vallateede olukord, samuti keskkonnakaitset puudutavad kitsaskohad. Selgeks on vaja rääkida ka Rail Balticuga seotud teemad,“ märkis Sotsiaaldemokraatliku Erakonna Pärnumaa piirkonna esimees ja Tootsi vallavanem Kalev Kaljuste.

Väljasõidu teevad kaasa Pärnumaalt parlamenti valitud Marianne Mikko ja Tatjana Jaanson, Karel Rüütli, Indrek Saar, Jaak Allik, Neeme Suur, Rannar Vassiljev, Kalvi Kõva, Rainer Vakra, Etti Kagarov, Tiit Tammsaar ja Jüri Morozov

Täiendav info:

Karel Rüütli, 5246312
Kalev Kaljuste, 5137439
 

 

Tagasiside