Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Pressiteade
17. aprill

 

Riigikogu Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsiooni liikmed on neljapäeval ja reedel Narvas, et tutvuda piirilinna elu-olu ja probleemidega ning arutada kohalike inimestega võimalikke lahendusi tekkinud arengutakistustele.

Kahepäevasele Narva visiidi teevad kaasa Sotsiaaldemokraatliku Erakonna esimees Sven Mikser, erakonna aseesimehed Jevgeni Ossinovski ja Andres Anvelt, Eiki Nestor, Jaak Allik, Mart Meri, Rannar Vassiljev, Helmen Kütt, Neeme Suur ja Tiit Tammsaar.

„Pea kaks aastat tagasi tegi meie fraktsioon tiiru peale ülejäänud Ida-Virumaale. Sarnaselt kogu maakonnaga on riik jätnud ka Narva linna vaeslapse rolli. Eriti teravad on siinsed sotsiaalsed probleemid. Sotsiaaldemokraadid on korduvalt tõstatanud Ida-Virumaa arengu küsimusi riigikogus, pidades vajalikuks, et riik pööraks piirkonna probleemidele suuremat tähelepanu. Riigi tugi Narvale ja tervele Ida-Virumaale peab jõuliselt kasvama, tahame anda selleks ka oma panuse,“ märkis Jevgeni Ossinovski.

Külaskäigu esimesel päeval tutvuvad sotsiaaldemokraadid Auveres asuva Eesti Soojuselektrijaamaga ning kohtuvad nii Eesti Energia Narva Elektrijaamade juhtkonna kui ka ametiühinguliidritega. Narva linna raamatukogus toimub riigikogu liikmete osavõtul avalik arutelu Eesti kultuuripoliitika üle. Päeva lõpetab tutvumine Tartu Ülikooli Narva kolledžiga, millele järgneb kohtumine Narva elanike ja kolledži õppejõudude ning üliõpilastega.

Reedel kohtuvad sotsiaaldemokraadid Narva linnavalitsuse ja volikogu juhtidega ning Narva Eesti Seltsi liikmete ja Narva pensionäridega. Samal päeval külastatakse Narva kutsehariduskeskust, tootmiskoondist NAKRO, Narva haiglat, uut politseimaja, piirivalvekordoni, tollipunkti ja narkoennetuskeskust.

Täiendav info:
Jevgeni Ossinovski
5545420

 

 

Tagasiside