Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Pressiteade
12. september

 

Riigikogu Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsiooni liikmed on 13. ja 14. septembril ringsõidul Lääne-Virumaal, et kohtuda seal kohaliku rahva, haridus-ja kultuuritöötajatega, ettevõtjatega ning vallajuhtidega.

Visiidi esimesel päeval külastavad sotsiaaldemokraadid Huljas asuvat Aru Gruppi, Rakvere teatrit ning saavad kokku Lääne-Virumaa pensionäride ühingu liikmete, Lääne-Viru kutsehaigete ühingu esindajate ning Karepa kaluritega. Andres Anvelt kohtub Lääne-Virumaa keskraamatukogus oma lugejatega.

Neljapäeva pärastlõunal toimub Rakveres, Villa Theresas sotsiaaldemokraatide eestvõttel majanduskonverents „Kas ettevõtlusel on Eestis perspektiivi?“

Reedel külastavad riigikogu liikmed Rakvere gümnaasiumi, Väike-Maarja gümnaasiumi ja muusikakooli. Ringsõidu käigus on poliitikutel mitmeid kokkusaamisi Vihula, Väike-Maarja, Viru-Nigula ja Laekvere valla inimestega.

Samal päeval on sotsiaaldemokraadid oma telgiga väljas Rakvere promenaadil, et kohtuda silmast silma inimestega, kuulda nende mõtteid ja tutvustada omi seisukohti. Erakonna punane telk on Rakvere promenaadil üleval kella 14.30-st kuni 16.30-ni.

Väljasõidu Lääne-Virumaale teevad kaasa Sotsiaaldemokraatliku Erakonna ja fraktsiooni esimees Sven Mikser, erakonna peasekretär Indrek Saar, Rannar Vassiljev, Urve Palo, Karel Rüütli, Eiki Nestor, Helmen Kütt, Andres Anvelt, Mart Meri, Kalev Kotkas, Kajar Lember ja Jevgeni Ossinovski.

Täiendav info:
Rannar Vassiljev
56215610

 

 

Tagasiside