Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Pressiteade
25. aprill

Riigikogu Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsiooni liikmed on neljapäeval ja reedel ringsõidul Lääne-Harjumaal, et kohtuda seal kohaliku rahva ja omavalitsusjuhtidega.
 

26. ja 27. aprillil külastavad sotsiaaldemokraadid Saue linna ja valda, Keila linna ja valda, Vasalemma, Padise, Harku ja Saku valda ning Paldiski linna, kus toimuvad kohtumised haridus-, kultuuri- ja sotsiaaltöötajatega, ettevõtjate, valla- ja linnajuhtidega. Saadikud tutvuvad ka piirkonna koolide, raamatukogude ja sotsiaalasutustega. Reedel arutatakse politsei- ja piirivalvekolledži Muraste koolis koos kooli juhtkonnaga sisekaitseakadeemia tuleviku üle.
 

„Kaks nädalat tagasi läks igati korda sotsiaaldemokraatide visiit Ida-Harjumaale. Sama ootame ka külaskäigult Lääne-Harjumaale. Harjumaa on Eesti kõige kiiremini arenev piirkond, kus Tallinna lähedus on ühtaegu nii tugevuseks kui nõrkuseks. Selleks, et meie erakond suudaks Harjumaa arengule parimal moel kaasa aidata, on otsesuhtlus kohalike inimestega äärmiselt vajalik,“ ütles Sotsiaaldemokraatliku Erakonna Harjumaa piirkonna esimees Karel Rüütli.

Väljasõidu Lääne-Harjumaale teevad kaasa Sotsiaaldemokraatliku Erakonna esimees Sven Mikser, peasekretär Indrek Saar, Karel Rüütli, Andres Anvelt, Eiki Nestor, Jaak Allik, Kalev Kotkas, Rannar Vassiljev ja Jevgeni Ossinovski.
 

Täiendav info:
Karel Rüütli
5246312

 

 

Tagasiside