Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Pressiteade

26. november

 

 

Sotsiaaldemokraatliku Erakonna esimees Sven Mikser ja sotsiaaldemokraatidest parlamendisaadikud külastavad kodanikupäeva puhul koole või kohtuvad õpilastega riigikogus.

Eile käis Sven Mikser Järvamaa kutsehariduskeskuses, et vestelda koolinoortega julgeolekupoliitikast. Paides toimunud kohtumise korraldas Eesti NATO ühing. Täna on Mikser kutsutud Kiili gümnaasiumi, kus ta räägib kodanikuks olemisest, kodanike õigustest ja kohustustest.

Sotsiaaldemokraatliku Erakonna aseesimees ja riigikogu kultuurikomisjoni esimees Peeter Kreitzberg esineb täna ettekandega riigikogus peetaval traditsioonilisel kodanikupäeva noortefoorumil, mis seekord on pühendatud kõrghariduse kättesaadavusele. Noorteühingu Avatud Vabariik eestvõttel toimuvast üritusest võtavad osa üliõpilased ja gümnaasiumi vanemate klasside õpilased.

Kalvi Kõva kohtus kodanikunädala raames Misso keskkooli, Hannes Rumm Tallinna ehituskooli, Jaanus Marrandi Koigi põhikooli ja Jaan Õunapuu Rõngu keskkooli noortega.Uue nädala alguses võõrustab Eiki Nestor riigikogus Tallinna 32. keskkooli õpilasi ja Heljo Pikhof külastab Tartu Miina Härma gümnaasiumi.

 

 

 

Tagasiside