Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Pressiteade, 24. mai

Riigikogu Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsiooni liikmed on 25. ja 26. mail Jõgevamaal, et kohtuda seal kahe päeva jooksul kohalike omavalitsusjuhtide, ettevõtjate, haridus-, kultuuri-ja sotsiaaltöötajatega.

Sotsiaaldemokraadid külastavad Põltsamaa linna ja valda, Pajusi valda, Jõgevat, Mustveed, Palamuse valda ja Saare valda ning tutvuvad sealsete asutuste ja firmadega. Ringsõidu esimesel päeval on kavas kohtumised Põltsamaa kultuurikeskuses, Esku raamatukogus, piirkonna koolides ja lasteaedades, Lustivere hooldekodus, Pajusi rahvamajas ning mitmes ettevõttes.

Kolmapäeval kell 15 kohtuvad riigikogu liikmed ning Jõgevamaa sotsiaaldemokraatide juhid Mati Kepp ja Jüri Morozov Jõgeva maakonna keskraamatukogus kohalike inimestega. Oodatud on kõik huvilised.

Visiidi teine päev keskendub Jõgeva ja Peipsi piirkonnale – kokku on lepitud erinevad kohtumised Voorel, Kääpal, Mustvees, Jõgeval ja Luual.

Väljasõidu Jõgevamaale teevad kaasa Sotsiaaldemokraatliku Erakonna ja fraktsiooni esimees Sven Mikser, erakonna aseesimehed Urve Palo, Indrek Saar, Peeter Kreitzberg ja Karel Rüütli, erakonna peasekretär ja riigikogu maaelukomisjoni esimees Kalvi Kõva, fraktsiooni aseesimees Eiki Nestor, Helmen Kütt, Jaan Õunapuu, Jaak Allik, Kajar Lember, Jevgeni Ossinovski ja Rannar Vassiljev.

Täiendav info:
Jüri Morozov
5098521

 

Tagasiside