Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Pressiteade
23. mai

 

Riigikogu Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsiooni liikmed on neljapäeval ja reedel ringsõidul Järvamaal, et kohtuda seal haridus-, kultuuri- ja sotsiaaltöötajatega, ettevõtjate ning omavalitsusjuhtidega.

„Tänu Järvamaa geograafilisele asendile ja järvakate ettevõtlikkusele on maakonna arengupotentsiaal kahtlemata suur. Samas on tänase valitsuse nõrk regionaalpoliitika ja otsustamatus riigireformi läbiviimisel tekitanud olukorra, kus ka Eesti südamaad ohustab ääremaastumine. Meie fraktsiooni maakonnavisiitide keskseid teemasid ongi see, milliseid muudatusi oleks vaja riigi poliitikas ja seadusandluses teha, et tagada kogu Eesti areng ja luua konkurentsivõimeline elu- ja ettevõtluskeskkond ka väljaspool suuremaid keskusi,“ ütles Sotsiaaldemokraatliku Erakonna esimees Sven Mikser.

Kahe päeva jooksul külastavad sotsiaaldemokraadid kümneid maakonna asutusi, ettevõtteid ja koole. Järvamaa inimestega toimuvatel kohtumistel ja aruteludel on kavas pühenduda peamiselt haridusprobleemidele, ettevõtluse arengule, maaelule ja sotsiaalpoliitikale.

Väljasõidu Järvamaale teevad kaasa Sven Mikser, Indrek Saar, Urve Palo, Heljo Pikhof, Eiki Nestor, Karel Rüütli, Andres Anvelt, Mart Meri, Kajar Lember, Rein Randver, Rannar Vassiljev ja Jevgeni Ossinovski. Alates 2011. aasta aprillist on tegu juba arvult 14-nda sotsiaaldemokraatide maakondliku visiidiga.

Täiendav info:
Sven Mikser, 6316606
 

 

Tagasiside