Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Pressiteade
11. aprill

 

Riigikogu Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsiooni liikmed on neljapäeval ja reedel ringsõidul Ida-Harjumaal, et kohtuda seal kohaliku rahva ja omavalitsusjuhtidega.

Kahe päeva jooksul külastavad sotsiaaldemokraadid Viimsi, Jõelähtme, Raasiku, Rae, Anija, Aegviidu, Kuusalu, Kose, Kiili ja Kõue valda ning Maardu linna, kus toimuvad kohtumised kohalike haridus-, kultuuri- ja sotsiaaltöötajatega, ettevõtjate, külavanemate, valla- ja linnajuhtidega. Saadikud tutvuvad ka piirkonna koolide, lasteaedade ja hooldekodudega.

„Harjumaa on Eesti kõige kiiremini arenev piirkond, Tallinna lähedus on siin ühtaegu nii tugevuseks kui nõrkuseks. Selleks, et meie erakond suudaks parimal viisil Harjumaa arengule kaasa aidata, on otsesuhtlus kohalike inimestega äärmiselt oluline,“ ütles Sotsiaaldemokraatliku Erakonna Harjumaa piirkonna esimees Karel Rüütli.

Väljasõidu Ida-Harjumaale teevad kaasa Sotsiaaldemokraatliku Erakonna esimees Sven Mikser, erakonna aseesimehed Urve Palo, Heljo Pikhof, Marianne Mikko ja Karel Rüütli ning peasekretär Indrek Saar, Mart Meri, Eiki Nestor, Helmen Kütt, Kajar Lember, Jevgeni Ossinovski, Rannar Vassiljev, Jaak Allik ja europarlamendi saadik Ivari Padar.

Täiendav info:
Karel Rüütli
5246312

 

 

Tagasiside