Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Riigikogu Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsiooni liikmed on neljapäeval ja reedel töövisiidil Põlvamaal, kus nad kohtuvad maakonna omavalitsusjuhtide, ettevõtjate, põllumeeste, haridus-, kultuuri- ja sotsiaaltöötajatega.

Saadikud tutvuvad Koidula piiripunkti, Piusa kordoni ja idapiiri väljaehitamisega. Riigikogu liikmed külastavad muuseas ka Värska sanatooriumi, Tilsi lastekodu, Maarja Küla, Vana-Koiola vanadekodu ja Räpina loomemaja. „Maakonnavisiitide tähtsust on raske ülehinnata. Ilma otsekontaktideta ja kohapeal käimata on pea võimatu kohalikke probleeme riigi tasandil lahendada. Inimestega silmast silma suhtlemine on eriti oluline praegusel äreval ajal, kui nii Eesti kui terve Euroopa seisavad silmitsi ülimalt tõsiste väljakutsetega,“ ütles Sotsiaaldemokraatliku Erakonna peasekretär Inara Luigas.

Visiidi Põlvamaale teevad kaasa Sotsiaaldemokraatliku Erakonna esimees Jevgeni Ossinovski, fraktsiooni esimees Andres Anvelt ja aseesimees Helmen Kütt, Ivari Padar, Marianne Mikko, Heljo Pikhof, Mihkel Raud, Jaanus Marrandi, Rainer Vakra ning Hardi Volmer.

Täiendav info:
Andres Anvelt
5247747

Tagasiside