Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Sotsiaaldemokraatide fraktsioon nõuab Vabariigi Valitsuselt konkreetseid samme ja plaani majandusolukorra kiireks ja sisuliseks parandamiseks. 

„Nii Arengufond, kui ettevõtjad on koostanud uuenduslikke ettepanekuid, millele on tänaseks lisandunud ka põllumeeste soovid, valitsusel on aeg nendest lähtuda ja kasutusele võtta“ kommenteeris Sotsiaaldemokraatide fraktsiooni liige Jüri Tamm.
 
Sotsiaaldemokraadid teevad Vabariigi Valitsusele veelkord ettepaneku töötada välja riigieelarvega tagatav meetmete plaan majanduse (sealhulgas põllumajanduse) kiiremaks taastumiseks ja tööhõive suurendamiseks.
 
“2010 aasta eelarve vastuvõtmise eel ja järgselt peavad paljud poliitikud ja erakonnad ümber vaatama oma tegevuse ning mõistma, et kahandamise kiimas ei saaks ületatud teatud piir ning asutud opositsiooni oma riigi ja rahva suhtes,“ märkis Jüri Tamm. 
 
 „Tegime juba augustis ettepaneku kiirete sammude koostamiseks. Täiesti arusaamatul põhjusel otsustas koalitsioon kasutada venitamistaktikat ja seepärast esitasime 16. novembril sarnase eelnõu uuesti,“ lisas Tamm.
 
Ettepaneku Vabariigi Valitsusele koostada programm Eesti majanduse elavdamiseks, struktuurimuutuste toetamiseks ning tööpuuduse vähendamiseks on eelnevalt teinud Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioonile lisaks ka Eesti Keskerakonna fraktsioon.
 
Lisateave:
Jüri Tamm
SDE fraktsiooni liige, majanduskomisjon, Euroopa Liidu asjade komisjon
50 388 85
[email protected]
Tagasiside