Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Sotsiaaldemokraat Jaanus Marrandi eestvedamisel moodustasid 15 riigikogu liiget täna säästva energia toetusrühma, mis hakkab keskenduma loodust ja keskkonda hoidva energeetika edendamisele.

Pressiteade
28. aprill 2015

„Meie eesmärgiks on toetada ühiskonnale vastuvõetavaid lahendusi taastuvenergeetikas ning stimuleerida kõrgtehnoloogia kasutamist energiamajanduses ja majanduses üldse. Peame oluliseks öelda oma sõna sekka taastuvenergeetikat puudutavas seadusandlikus tegevuses,“ ütles saadikurühma esimeheks valitud Marrandi.

Energiamajanduse kahjuliku keskkonnamõju vähendamise kõrval on vaja Marrandi sõnul seista ka selle eest, et inimestele oleks tagatud kvaliteetne ja hinnalt vastuvõetav varustatus energiaga. „Plaanime kohtumisi taastuvenergia sektori esindajatega, samuti soovime külastada moodsaid koostootmisjaamu ja tutvuda kaasaegsete tehnoloogiliste lahendustega,“ rääkis Marrandi.

Säästva arengu toetusrühma aseesimees on keskerakondlane Kersti Sarapuu. Toetusgruppi kuuluvad veel Rainer Vakra, Ivari Padar, Kalvi Kõva, Jüri Ratas, Tarmo Tamm, Yoko Alender, Artur Talvik, Kalle Palling, Imre Sooäär, Andres Metsoja, Raivo Aeg, Einar Vallbaum ja Tanel Talve.

Täiendav info:
Jaanus Marrandi
5143233

Tagasiside