Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Isamaa ja Res Publica Liidu esimees Mart Laar ütles täna Riigikogus ettevõtluse toetamise ja laenude riikliku tagamise seaduse muutmise seaduse eelnõu kolmandal lugemisel, et on rõõmus, et jõutakse selle vastuvõtmiseni.

„Just nii – ettevõtlust toetades, töökohti hoides – on meil võimalik sellest kriisist väljuda, mitte ettevõtjatele uusi makse peale ladudes,“ lausus Laar.

Tal on hea meel tõdeda, et ka teine pool sellest majanduse elavdamise paketist, mis on tükk aega olnud arutusel, on jõudnud valitsuses tõesti lõpusirgele – pärast ägedaid, aga konstruktiivseid vaidlusi on jõutud nii kaugele, et ka see läheb lähiajal, vastuvõtmisele.

„Meil on ka selle üle väga hea meel ja ma usun, et see näitab ka seda, et valitsus suudab jätkuvalt langetada raskel ajal õigeid otsuseid“.

Laari hinnangul teeb silmitsiolek globaalse finantskriisi, kasvava töötuse ja perede keerulise olukorraga võimaluse majanduse ja ettevõtluse uuenemiseks.

„Selleks peab Eesti leidma endas jõudu ja otsustusvõimet tasakaalustada riigieelarve, toetada ettevõtlust ja hoida töökohti“.

Tagasiside