Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Äsja loodud riigikogu e-Eesti toetusrühma esimees Andres Sutt sõnab, et e-Eesti tähendab kodanikele mugavaid, kasutajakeskseid ja küberturvalisi teenuseid.

Sutt peab digiühiskonda meie edulooks. “Selle jätkumine sõltub meie valmisolekust ühiskonnana vaadata julgelt tulevikku ja olla innovatsiooniliider. See on eriti oluline ajal, mil tehnoloogia areng on kiire ja näiteks tehisintellekt avab täiesti uusi võimalusi praktiliselt igas eluvaldkonnas, kuid toob kaasa ka uusi riske, mis vajavad juhtimist. Riigikogul on tehnoloogia õiguslike arengupiiride kujundamisel keskne roll,“ ütleb ta.
 
Toetusrühma kuuluvad Andres Sutt, Mario Kadastik, Õnne Pillak, Kristo Enn Vaga, Katrin Kuusemäe, Hanah Lahe, Yoko Alender, Pärtel-Peeter Pere, Andrus Seeme, Peeter Tali, Andre Hanimägi, Igor Taro, Raimond Kaljulaid, Aleksei Jevgrafov ja Aivar Sõerd. 
 
Toetusrühma ja ühenduste kaudu saavad riigikogu liikmed ja fraktsioonid tõmmata tähelepanu konkreetsele teemale ning toetada ja kaitsta kitsama eluvaldkonna huve.
Tagasiside