Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Riigikogu Reformierakonna fraktsiooni liikmed on eilsest Võrumaal töövisiidil, külastades edumeelseid kohalikke ettevõtteid ning kohtudes kohaliku elu eestvedajatega.

Visiidi korraldaja, riigikogu liikme Liina Kersna sõnul elavad Võrumaal väega inimesed, kes teevad suuri ja erilisi asju.

„Kogukonnaalgatustel on siin suur jõud. Näiteks on Võrumaal Eesti ainuke demokraatlik kool – Sänna Leiutajateküla Kool. Võrumaa Saagu Valgus aitab süsteemselt ja võimsalt abivajavaid perekondi. Võrus on omal alal teedrajav erivajadustega lastele mõeldud Järve Kool ja oma kõrge tasemega imetlust tekitav Võru Muusikakool,“ kirjeldas riigikogu liige külastatavaid paiku.

„Siin elab ettevõtlik vaim. Võrumaa on puidutöötlemise kompetentsikeskus. Minu arvates tehakse Võrumaal ka maailma parimat kohupiima ja kitsejuustu. Seda nimekirja võiks lõputult jätkata. Igal juhul Võrumaal on, mida vaadata ja millest õppida,“ lausus Kersna.

Reedel külastatakse nii Nopri Talumeiereid kui Võrumaa 2015. aasta edukaimat mikroettevõtjat, moodsat meetootjat Kalvet Capital. Oma tegemisi tutvustavad saadikutele veel puidutöötlemise ja mööblitootmise kompetentsikeskus TSENTER, Kagu-Eesti Innovatsioonikeskus ning Osula Graanul kui Baltimaade moodsaima pelletitehase rajaja.

16. ja 17. veebruaril külastavad Võrumaad 16 reformierakondlasest riigikogu liiget: Yoko Alender, Deniss Boroditš, Jüri Jaanson, Liina Kersna, Johannes Kert, Urmas Kruuse, Kalle Laanet, Maris Lauri, Jürgen Ligi, Lauri Luik, Madis Milling, Meelis Mälberg, Hanno Pevkur, Heidy Purga, Aivar Sõerd ja Terje Trei.

Riigikogu Reformierakonna fraktsiooni liige

Liina Kersna
[email protected]
+372 53004674

Tagasiside