Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Riigikogu reformierakondlastest liikmed on 25.-26. mail ringsõidul Muhu- ja Saaremaal. Kohtumistel ettevõtjate, kohalike saarlaste ja erakonnakaaslastega on jutuks saarte areng, Riigikogu töö, Reformierakonna seisukohad majanduspoliitika, perede toetamise ja iibeküsimuste kohta, ning teised teemad.

Visiit Muhu- ja Saaremaale on osa Reformierakonna fraktsiooni liikmete tavapärasest tööst, mille käigus külastatakse kõiki Eesti maakondi. Külastatakse Muhu valda, Saaremaal käiakse Kuressaares, Leisis, Valjalas ja Salmel. Osaletakse ka Reformierakonna Saaremaa organisatsiooni koosolekul.

Riigikogu aseesimees Maret Maripuu on põline muhulane ja tunneb erilist huvi Muhu saarel toimuva vastu. ”Muhu pealinnas Liival on tekkinud kõige noorem ja kõige väiksem, aga samas kõige kiiremini arenev ettevõtluskeskus Eestis. Lähmegi uurima, kuidas see teoks on saanud ja millised on edaspidised arengud,” sõnas Maripuu. Muuhulgas külastatakse Muhu lasteaeda, tutvutakse ettevõtlusega Piiri Puidukojas ja Nautse Jaanalinnufarmis.

Fraktsiooni esimehe Jaanus Tamkivi sõnul on parlamenti valitud reformierakondlasi kõikidest Eesti piirkondadest. “Loomulikult teab iga saadik oma valimispiirkonna asju kõige paremini. Korra aastas püüame aga ka kogu fraktsiooniga igas maakonnas ära käia, et sealsete inimestega kohtuda ja kohapealse eluga kurssi saada.”

Tamkivi lisas, et tema, kui saarlase jaoks on äärmiselt meeldiv, et lõpuks on fraktsiooniliikmete väljasõidu kord jõudnud Saaremaa kätte. Otsus Saaremaale sõita oli siiski tehtud juba enne, kui Tamkivi kaks nädalat tagasi Reformierakonna fraktsiooni juhtima valiti.

Täiendav info:
Maret Maripuu
5036278

Jaanus Tamkivi
51 15 501

 

Teate edastas,
Anneli Berends
5031900

Tagasiside