Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Reformierakonna fraktsiooni selle aasta esimesel maakonnavisiidil lähevad riigikogu liikmed külla Raplamaa kogukonnakeskustele ning kohtuvad tegusate ettevõtjatega.

Raplamaalt valitud parlamendisaadiku, visiidi eestvedaja Kalle Pallingu sõnul on kohtumiste eesmärgiks arutelu, kuidas ettevõtjate ja riigi koostöös on võimalik arendada ettevõtluskeskkonda ning saavutada tänasest kiirem majanduskasv.

„Elujõuliste ettevõteteta rikkust ei loo. Nii vahetab Reformierakond ettevõtjatega mõtteid selle üle, millised on parimad võimalused majanduselu ergutamiseks nii kohalikul tasandil kui terves Eestis. Väga selge võimalus riigi poolt ettevõtlust aidata on näiteks aruandlust lihtsustades,“ selgitas Palling.

„Maakonnavisiit annab hea aluse diskussiooniks, kuidas muuta ärikeskkonda veelgi paremaks, panustada majanduskasvu ning töötajate palkadesse. Piirkonna konkurentsivõimelisemaks muutmisele aitab kindlasti kaasa ka edukas haldusreform,“ lisas riigikogu liige.

Visiidi käigus külastatakse täna ja homme näiteks Rapla haiglat, heategevuslikku mittetulundusühingut Saagu Valgus ning Kehtna Majandus- ja Tehnoloogiakooli. Reedel tutvutakse kümmekonna kohaliku ettevõttega nagu marmelaaditootja Minna Sahver, Järvakandi klaasivabrik ning värvitootja Sadolin. Kavas on ka ühiskonnaõpetuse külalisloengud koolides.

21. ja 22. jaanuaril külastavad Raplamaad 18 reformierakondlasest riigikogu liiget: Yoko Alender, Jüri Jaanson, Johannes Kert, Toomas Kivimägi, Martin Kukk, Kristjan Kõljalg, Kalle Laanet, Lauri Luik, Meelis Mälberg, Kalle Palling, Heidy Purga, Mati Raidma, Valdo Randpere, Andre Sepp, Imre Sooäär, Aivar Sõerd, Vilja Toomast ja Terje Trei.

Riigikogu Reformierakonna fraktsiooni liige, visiidi korraldaja

Kalle Palling
[email protected]
+372 56639005

Tagasiside