Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Riigikogu Reformierakonna fraktsioon valis täna ühehäälselt aseesimeheks Lauri Luige, aseesimehena jätkab varasemast ka Maris Lauri.

„Olen pühendunud, et teha oma tööd nii hästi kui suudan, panustades aastatega saadud kogemustega. Pean väga tähtsaks seda, et Reformierakond suudaks ka opositsioonis olles seista jõuliselt liberaalsete väärtuste eest,“ lausus riigikogu Reformierakonna fraktsiooni aseesimees Lauri Luik.

Reformierakonna fraktsiooni esimehe Hanno Pevkuri sõnul on tal hea meel, et fraktsioon üksmeelselt Lauri Luike toetas.

„Lauri on 17 aastat panustanud Reformierakonna edusse ja viimased kümme aastat olnud riigikogu liige. Ta tunneb hästi nii erakonnakaaslasi kui parlamendi toimimist ja saab fraktsiooni aseesimehe tööga kindlasti edukalt hakkama,“ lausus Pevkur.

Fraktsiooni esimees lisas, et Reformierakond keskendub edaspidi kohaliku omavalitsuse volikogu valimisteks valmistumisele ja riigikogus valitsuse konstruktiivsele kritiseerimisele ning rumalate otsuste ärahoidmisele.

„Reformierakonnas toimuv on olnud juba mõnda aega avalikkuse kõrgendatud tähelepanu all. Kahjuks ei ole mitmed erakonnakaaslased jäänud üksteise suhtes alati hea maitse piiridesse ning emotsioonid on löönud üle pea. Erakonna esimehena on mul selle pärast kahju. Ma usun, et nüüdsest jätkub meeskonnatöö ning keskendume Eesti elu edasiviivatele tegevustele,“ märkis Pevkur.

30-liikmeline Reformierakonna fraktsioon on riigikogu suurim saadikurühm.

Riigikogu Reformierakonna fraktsiooni aseesimees

Lauri Luik
[email protected]
+372 56659599

Tagasiside