Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Reformierakonna Riigikogu fraktsiooni juht Kaja Kallas ütles täna Riigikogus olulise riikliku tähtsusega küsimuse arutelul, et väljamõeldud probleemide asemel peaksime tegelema päris muredega nagu näiteks koroonaviirusega elama õppimine.

“Meie ja kogu maailma päris probleem on koroonaviiruse mõjude leevendamine ja sellega elama õppimine. Vähemalt kuni vaktsiini saabumiseni. Eesti inimesed soovivad kuulda, mis on mõistuspärased lahendused, nõuded ja piirangud COVID-19 viiruse ohjeldamiseks,” märkis Kallas Reformierakonna kokku kutsutud arutelul, mis kannab pealkirja “Kuidas elada koroonaviirusega”.

“Soovime teada, millised piirangud on kõige tõhusamad ja millised on ühiskonda liigselt koormavad, milline informatsioon on faktipõhine ja milline poliitiline umbluu;” ütles Kaja Kallas. “Mida rohkem selgust, fakte ja läbimõeldust, seda paremini saame viirusega mõjudega hakkama. Olgu siis selleks muutused ühiskonna elukorraldus, ravivõimalused või meie majandus.”

“Poliitikud ei ole viroloogid ja kõigeteadjad. Sellepärast ongi täna meie ees kolm oma valdkonna eksperti. Mõtleme avatult ja palun kuulame tänaseid esinejaid tähelepanelikult,” lõpetas Kallas.

Tagasiside