Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Riigikogu korteriühistute toetusrühma esimees Olga Ivanova annab teada, et järgmisel nädalal toimub Tallinnas Lindakivi Kultuurikeskuses korteriühistute probleeme lahkav konverents „Korteriühistute elu peale uue seaduse rakendumist: põhilised muudatused ja uued reeglid“. Ivanova sõnul vajavad korteriühistute esindajad selgemat ülevaadet ning abi korteriomandi- ja korteriühistuseadusega seonduvalt ning seda loodetakse inimestele ka konverentsiga pakkuda.

„Alates 1. jaanuarist 2018 rakendub täismahus uus Korteriomandi- ja korteriühistuseadus, mis toob kaasa uued reeglid ja muudatused korteriühistute tegevuses. Praktika on näidanud, et inimesed vajavad uute reeglitega kohanemisel abi ning täiendavat informatsiooni. Kutsun kõiki inimesi, kellele antud teema huvi pakub, meie konverentsist osa võtma,“ rääkis Riigikogu Keskerakonna fraktsiooni liige Olga Ivanova.

Konverentsil tutvustavad Korteriomandi- ja korteriühistuseaduse uusi reegleid ja põhilisi muudatusi Riigikogu õiguskomisjoni liige Olga Ivanova ja jurist Marina Suhnjova, uue seaduse rakendumisest praktikas annab ülevaate Notarite Koja esindaja ning tekkivatele küsimustele annab praktilisi vastuseid Eesti Korteriühistute Liidu Nõukogu esimees Raimo Jõgeva.

Konverents toimub 12. oktoobril Tallinnas Lindakivi Kultuurikeskuses, aadressil J.Koorti tänav 22, algusega kell 18.00. Meediaesindajad on oodatud konverentsi kajastama.

Registreerimine ja küsimused:
Olga Ivanova
Tel: 53 735 766
[email protected]

Teate edastas:
Jaan Männik
Riigikogu Keskerakonna fraktsiooni pressiesindaja
Tel: +372 53 474 246
[email protected]

Tagasiside