Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

 

Riigikogu Keskerakonna fraktsiooni esimees Kadri Simson ütles, et viimase kolme kuu andmed näitavad töö leidmise võimaluste vähenemist.  
 „Kui veel mais leidis tööd ligi 8000 registreeritud töötut, siis juulis oli selliseid inimesi vaid napilt üle 4000,“ märkis Simson. „Riik ei peaks halvustama töötuid, vaid rakendama aktiivseid meetmeid töökohtade loomiseks. Valitsuse majandusprognoos ennustab, et kõik inimesed, kes möödunud raskel majanduslanguse aastal kaotasid töö saavad uuesti rakendatud alles aastaks 2014. See näitab toimiva tööpoliitika puudumist. “
 Simsoni sõnul näitab Reformierakonna hoolimatust ja ükskõiksust töötute vastu ilmekalt rahandusminister Jürgen Ligi seisukoht, et enamik töötuid on algharidusega.
 „Selline väide on vale ja solvav,“ märkis Simson. „Reformierakonda on valijate toetus ülbeks muutnud ning ülejäänud Eesti elanikud ei lähe neile korda.“
Simson ütles, et järjekindlalt kasvab nende töötute hulk, kes sanktsioonidega arvatakse registreeritud töötute nimekirjast välja.
 
 
 
 
Tagasiside