Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Keskerakonna aseesimees Kadri Simson ja Keskerakonna peasekretär Priit Toobal andsid täna Riigikogu esimehele Eiki Nestorile üle 27 000 allkirja, millega protestitakse valitsuskoalitsiooni kavandatava kütuseaktsiisi tõusu vastu. Kadri Simson rõhutas, et sedavõrd suurt hulka protestiallkirju ei tohi valitsus tähelepanuta jätta.

“On ilmselge, et kütuseaktsiisi tõstmine toob kaasa üleüldise hinnatõusu, mis lööb kõige valusamalt eelkõige madalapalgalisi inimesi,” ütles Simson, “Keskerakond ei ole nõus sellise ebaõiglase maksutõusuga ning nii palju kogutud protestiallkirju näitavad, et valitsuse valitud suund on vale.”

“Keskerakond on kutsunud valitsust üles jätma ära sotsiaalmaksu langetamist, mis võimaldaks ka tõstmata jätta kütuseaktsiisi. Reformierakond ei ole nõus oma tavapärasel arrogantsel viisil aga isegi seda arutama. On kurb, et Reformierakonna uue dogma täitmise nimel kannatab kogu Eesti majandus,” lisas Kadri Simson.

“Lisaks täna üle antud allkirjadele jätkab Keskerakond võitlust aktsiisitõusu vastu kõigi meie käes olevate parlamentaarsete vahenditega. Valitsuskoalitsioonil on tulemas unetud ööd,” hoiatas Keskerakonna aseesimees Kadri Simson.

Tagasiside