Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Täna ja homme on Põlvamaa inimestel võimalik kohtuda Keskfraktsiooni liikmetega ja neilt aru pärida senitehtu kohta ning huvi tunda tulevikuplaanide vastu.

Rahva ees esinevad Eldar Efendijev, Helle Kalda,Tiit Kuusmik, Lauri Laasi, Heimar Lenk, Inara Luigas, Kaarel Pürg, Ain Seppik, Toivo Tootsen, Marika Tuus, Toomas Varek ja Vladimir Velman.

Teemadering, mille üle kavas aru pidada, on lai: Lõuna-Eesti haiglate tulevik, sotsiaalpoliitika, omavalitsuse tulubaas, Setomaa mured, piiriülene koostöö Venemaaga, ühistegevus, hoiu-laenuühistud, väikeettevõtlus maal ning veel hulk muid küsimusi.

Keskfraktsiooni liikmeid võtab vastu Põlva maavanem Urmas Klaas. Kohtutakse Põlva linnapea Tarmo Tamme, Kanepi vallavanema Aivar Lutsu ja Mikitamäe vallavolikogu aseesimehe Sulo Nurmeotsaga, Põlva haigla arstidega, Värska ja Kanepi gümnaasiumi õpetajatega ja Keskerakonna maakonnaaktiiviga.

20. ja 21. aprillil käivad Riigikogu liikmed Põlvas, Oraval, Kanepis, Himmastes, Vana-Koiolas, Värskas, Mikitamäel, Maaritsas, Põlgastes, Varbusel.

Igas suuremas keskuses on kavas kohtuda kohaliku rahvaga, kellele Riigikogu liikmed räägivad oma tööst erakonnas ja fraktsioonis ning selgitavad parlamendi viimase aja otsuseid.

Toomas Raag
KE infojuht
50 99 592

Tagasiside