Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Riigikogu Keskerakonna fraktsioon on täna ja homme väljasõidul Viljandimaal. Parlamendisaadikud Andrei Korobeinik, Lauri Laats, Aleksei Jevgrafov, Anastassia Kovalenko-Kõlvart ja Aleksandr Tšaplõgin külastavad koos nõunikega kohalikke ettevõtteid, asutusi ning kohtuvad omavalitsusjuhtidega.

“Keskerakonna fraktsioonil on traditsioon teha kord kuus väljasõit mõnda maakonda. Riigikogu liikmetel on oma töös hädavajalik saada tunnetust erinevatest Eestimaa piirkondadest,” lausus fraktsiooni aseesimees Andrei Korobeinik. “Tahame saada teada, kuidas Viljandimaa ettevõtted majanduskriisiga toime tulevad, kuidas mõjutavad maksutõusud kohalike omavalitsuste käekäiku ja kuidas saab riik omaltpoolt kaasa aidata tasakaalustatud regionaalsele arengule.”

Neljapäeval kl 14 tutvutakse Viljandi jalgpallihalliga ning kohtutakse linnajuhtide ja spordivaldkonna eestvedajatega. Seejärel minnakse külla ettevõttele Hansa Candle AS, väisatakse Päästeameti Viljandi Päästekomando uut hoonet ning päeva lõpetab kohtumine Eesti Keskerakonna Viljandimaa piirkonna aktiiviga, millest võtab osa ka erakonna esimees Mihhail Kõlvart.

Reedel külastatakse Eesti Maaülikooli Polli Aiandusuuringute Keskust, Raasilla moto- ja vabaajakeskust ning Viljandi Kutseõppekeskust.

Tagasiside