Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Riigikogu Keskerakonna fraktsiooni liikmed külastavad selle nädala neljapäeval ja reedel erinevaid Pärnumaa omavalitsusi, koole ja kohalikke ettevõtteid ning väljasõidu esimesel õhtul korraldatakse ka mitmeid rahvakohtumisi. Fraktsiooni esimehe Kadri Simsoni sõnul on tal suur rõõm tõdeda, et fraktsioon üle mitme aasta taas ühiselt Pärnumaad külastab.

„Toompeale valitud rahvasaadikud ei tohi kaotada pealinnas töötades kontakti piirkondadega ning seetõttu on taolised väljasõidud üliolulised,“ rääkis Pärnumaalt parlamenti valitud Kadri Simson.

Simson jätkas: „Väljasõidud pakuvad meile võimaluse tutvuda kohalike probleemidega ning inimesed saavad parlamendisaadikutega vahetult suhelda. Loodan, et meie rahvakohtumised osutuvad populaarseks ning kohalikud saavad kõik küsimused, mis neid vaevavad, riigikogulastelt ära küsida.“

Neljapäeval, 14. aprillil toimub üle kogu Pärnumaa neli rahvakohtumist. Kohtumised toimuvad Pärnus, Hotell Viiking konverentsisaalis algusega kell 17.30, Sindi Seltsimajas algusega kell 17.30, Häädemeeste Seltsimajas algusega kell 17.30 ja Tõstamaa Rahvamajas algusega kell 18. Kõik huvilised on oodatud!

Teate edastas:
Jaan Männik
Riigikogu Keskerakonna fraktsiooni pressiesindaja
Tel: +372 53 474 246

Tagasiside