Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Riigikogu aseesimees Jüri Ratas nimetab tänast IRLi reklaami labasuse musternäidiseks ning rõhutab, et seesugune valimiskampaania toob ainult kahju Eesti poliitika ja riigi mainele tervikuna.

„Mul on väga kurb vaadata, millise taktika on endale IRL kampaanias valinud – see on labane ja piinlik,” ütles Ratas. „Sisuliste debattide asemel otsustati taaskord hakata pori loopima ning lubatud „Eesti asja ajamisest“ on olukord väga kaugel.”

Jüri Ratas rõhutas, et tänavuse eurokampaania põhisõnumiks on, kuidas tuua rohkem euroopalikke väärtusi ja heaolu Eestisse, mitte see, kuidas kellelegi „ära panna”. „Olen üsna kindel, et Eesti inimesed ootavad eurovalimiste eel mõtted ja ettepanekuid, kuidas Eesti elu paremaks muuta ning selget nägemust, mida selleks meie eurosaadikud Euroopas teha saavad.”

„Savisaare mõnitamine ei aita kuidagi parandada vaesuses elavate laste olukorda, pidurdada väljarännet ega vähendada majanduslikku ja piirkondlikku ebavõrdsust meie ühiskonnas. IRLil peaks piinlik olema – loodan, et nad mõistavad, et on liiga madalale langenud ning vabandavad Eesti valijate ees,” lõpetas Ratas.

Lisainfo:

Jaan Männik

[email protected]

Keskfraktsiooni pressinõunik

 

Tagasiside