Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Keskerakonna peasekretäri Priit Toobali sõnul tervitab ta tervise- ja tööminister Jevgeni Ossinovski ettepanekut piirata oluliselt alkoholireklaami ning alkoholi kättesaadavust.

„Jevgeni Ossinovski ajab õiget asja! Eestlaste alkoholitarbimine on liigkõrge ning ministri väljapakutud meetmed aitaks minu hinnangul tarbimist oluliselt piirata. Kui peaks juhtuma, et Ossinovski koalitsioonikaaslased muutustega kaasa ei tule, siis on Keskerakond valmis teda toetama. Tuletan meelde, et Keskerakonna juhtimisel on alguse saanud mitmed alkoholipiirangud – öine müügikeeld, alkoholi müümise piirang Tallinna tanklates jne. Nüüd on antud meetmed liikumas või juba liikunud üle kogu Eesti – järelikult tegi Tallinn meetmeid rakendades õigesti,“ sõnas Riigikogu liige Priit Toobal.

Toobali hinnangul tasuks Tallinna ja Keskerakonna eeskuju järgida ka teistel ministritel.

„Tallinnast on võimalik võtta teisigi häid ideid ja neid üle kogu Eesti rakendada. Majandus- ja taristuminister Kristen Michal peaks kindlasti kaaluma üleriikliku tasuta bussitranspordi kehtestamist ning sotsiaalkaitseminister Margus Tsahkna võiks plaani võtta eakatele soodsamatel tingimustel ravimite pakkumise. Häid algatusi on aga teisigi. Loodan, et Tallinna head algatused jõuavad ka edaspidi üle kogu Eestimaa,“ lõpetas Toobal.

Lisainfo:
Priit Toobal
[email protected]

Teate edastas:
Jaan Männik
Riigikogu Keskerakonna fraktsiooni pressiesindaja
Tel 53 474 246

Tagasiside