Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Parlamendi tänasel erakorralisel istungil andis riigikogu liikme ametivande Keskerakonna esimehe Edgar Savisaare asendusliige Peeter Ernits. Värske saadiku hinnangul soovib ta parlamendis tegeleda ennekõike õigus- ning riigireformi küsimustega ning liitub seetõttu põhiseaduskomisjoniga.

„Iga rahvasaadiku ülesanne parlamendis on seista enda valijate eest ning käituda nii, et saadiku hääl ei oleks pelgalt kummitempel. Kavatsen aktiivselt suhelda enda piirkonna inimestega ning aidata neil mureküsimusi lahendada. Liialt tihti tundub, et riigikogu on inimestest võõrandunud, taolist olukorda tuleb vältida,“ sõnas värske riigikogulane Peeter Ernits.

Ernits jätkas: „Tänavuse suve üheks kuumemaks teemaks on kerkinud riigireformi küsimused ning tegemist on mulle väga südamelähedase valdkonnaga. Põhiseaduskomisjonis saan ma antud valdkonnaga aktiivselt tegeleda ning omapoolseid ettepanekuid esitada.“

Ernits on kauaaegne ajakirjanik ja enne Riigikokku siirdumist töötas ta Tallinna Kesklinna Valitsuse avalike suhete nõunikuna. Riigikogu valimistel kogus Ernits Jõgeva- ja Tartumaal kandideerides 824 häält. Nüüdsest on Riigikogus Jõgeva- ja Tartumaad Keskerakonna fraktsioonis esindamas kaks liiget – Marika Tuus-Laul ja Peeter Ernits.

Lisainfo:
Jaan Männik
Riigikogu Keskerakonna fraktsiooni pressiesindaja
Tel 53 474 246

Tagasiside