Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Keskerakonna presidendikandidaat Mailis Reps annab teada, et täna Eesti Päevalehes välja käidud spekulatsioon, et tema presidendikampaania on vaid ettevalmistus Keskerakonna esimehe positsiooni hõivamiseks, ei vasta tõele. Repsi sõnul on tegemist järjekordse võttega, millega püütakse Keskerakonna ühtsust enne presidendivalimisi lõhkuda ja seeläbi Repsi võimalusi halvendada.

„Presidendikampaania on mind viinud sadade valijameesteni, kellel pole mingit pistmist Keskerakonna sees toimuvaga. Tegemist on tõsise tööga ning omavalitsustest saadud tagasiside annab mulle alust arvata, et mul on valimiskogus väga tugev toetus. Täna Päevalehes avaldatud uudis püüab lihtsalt vett segada ning Keskerakonna ühtsust enne presidendivalimisi lõhkuda. Kinnitan veelkord, et ma ei soovi saada erakonna esimeheks, vaid teen tööd Eesti presidendiks saamise nimel,“ rääkis presidendikandidaat Mailis Reps.

Repsi sõnul oli ootuspärane, et enne esimest valimisvooru mingisuguseid negatiivseid uudiseid Keskerakonna kohta meedias avaldama hakatakse. Presidendikandidaadi hinnangul võib taoliseid väljamõeldiseid lähipäevil ilmuda veel.

„Olen tänulik Edgar Savisaarele ja kogu Keskerakonnale, et mind on viimastel kuudel jõuliselt toetatud. Savisaare nime ümber mängimine ja intriigide ülespuhumine näitab, et tal on endiselt Eesti poliitikas suur mõju ning ma olen rõõmus, et ta on otsustanud mind toetada. Seeläbi on ka meie oponentidele lõpuks kohale jõudnud, et minu kandidatuur on tõsine. Võib eeldada, et nüüd saab konkurentide eesmärgiks meie ridade hõrendamine ning tänane Päevalehe uudislugu on alles esimene samm selle lõhkumise teel,“ lõpetas Mailis Reps.

Teate edastas:
Jaan Männik
Riigikogu Keskerakonna fraktsiooni pressiesindaja
Tel: +372 53 474 246

Tagasiside