Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Endine haridus- ja teadusminister, presidendikandidaat Mailis Reps soovib 1. septembri puhul kõikidele õpilastele ja õpetajatele ilusat kooliaasta algust.

Repsi sõnul pakub uue õppeaasta algus meile suurepärase võimaluse tunnustada õpetajaid lasteaiast kõrgkoolini, kes on oma tasemelt tõeline maailma tipptase.

„Meie õpetajatel ei pruugi olla maailma parimad tingimused ega ka töötasu, kuid nende tehtav töö on hindamatu. Loodan, et kõik kooliõpilased viivad oma õpetajatele esimese septembri puhul kimbu lilli ja tänavad neid tehtava töö eest. Olen veendunud, et meie pedagoogide antav panus tagab lastele eduka tuleviku. Minu hinnangul on Eestis maailma parimad õpetajad,“ rääkis Mailis Reps ning avaldas lootust, et ka tulevikus on kõikidel lastel võimalik omandada haridust kodulähedases koolis, lapsele tuttavas ja turvalises keskkonnas.

Reps jätkas: „1. september on eriline päev ka lapsevanemate jaoks, kes elavad koos lapsega läbi kõik koolimured ja –rõõmud. Soovin edu kõikidele emadele-isadele ning vanaemadele-vanaisadele, sest just kooli ja kodu koostöö ning tugi tagab meie lastele parima võimaliku arengu. Ilusat kooliaasta algust kõigile!“

Teate edastas:
Jaan Männik
Riigikogu Keskerakonna fraktsiooni pressiesindaja
Tel: +372 53 474 246

Tagasiside