Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Riigikogu Keskerakonna fraktsiooni aseesimehed Mailis Reps ja Valeri Korb toetavad Kadri Simsonit Keskerakonna peaministrikandidaadina.

„Eesti ühiskond vajab rohkem naisi juhtivatele kohtadele. Teatavasti pole meie riigil olnud kunagi naispeaministrit ega naispresidenti ning ka Riigikogus on naised mitmekordselt vähemuses. Aeg on astuda suur samm Eesti ühiskonna tasakaalustamise suunas ning valida Eestile naispeaminister,“ lausus Riigikogu Keskfraktsiooni aseesimees ja endine haridusminister Mailis Reps.

„Kadri Simson on tõestanud ennast võimeka juhi ja tugeva meeskonnamängijana. Ka eesootavatele Riigikogu valimistele läheb Keskerakond ühe meeskonnana ja eesmärgiga moodustada uus valitsus. Kadri on töökas ja energiline ning suudab motiveerida ka kõiki inimesi enda ümber. Olen temaga mitmeid aastaid koos töötanud ning olen kindel, et Kadrist saaks väga hea peaminister,“ lisas Keskfraktsiooni aseesimees Valeri Korb.

Eesti Keskerakond on alati toetanud naisi meestega võrdväärselt. Erakonna ridadest on tulnud mitmeid naissoost omavalitsusjuhte, Riigikogu liikmeid, ministreid ja Euroopa Parlamendi saadikuid.

Lisainfo:

Jaan Männik

Riigikogu Keskerakonna fraktsiooni 

Tagasiside