Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Riigikogu Keskerakonna fraktsiooni liikmed on sel neljapäeval ja reedel ringsõidul Jõgevamaal, mille käigus väisavad saadikud peamiste sihtkohtadena Jõgeva, Mustvee ja Põltsamaa linna. Tegemist on fraktsiooni XIII koosseisu esimese ühise väljasõiduga. Kahel päeval toimuvatel kohtumistel on rahvasaadikutel kavas mitmeid rahvakohtumisi, mille raames külastatakse koole, lasteaedasid ning kohalikke omavalitsusi.

„Toompeale valitud rahvasaadikud ei tohi kaotada kontakti oma valijatega ning piirkondadega. On väga tähtis, et silmast silma suhtlus oleks võimalikult aktiivne ka valimiste vahelisel ajal. Vaid nii on võimalik saada adekvaatne ülevaade inimeste muredest ning Eestis toimuvast,“ sõnas Riigikogu Keskerakonna fraktsiooni esimees Kadri Simson.

Jõgeva- ja Tartumaa ringkonnast Riigikokku valitud Marika Tuus-Lauli hinnangul on igati tervitatav, et värske fraktsioon oma esimese ametliku väljasõidu just Jõgevamaale teeb.

„Keskerakond sai Riigikogu valimistel Jõgeva-ja Tartumaa ringkonnas väga tugeva mandaadi ning kasvatas märgatavalt toetust ja positsiooni. Usun, et seekordne väljasõit annab meile võimaluse tutvuda piirkonna muredega enam kui me seda parlamendi koridorides teha suudaksime,“ mainis Marika Tuus-Laul.

Väljasõidu raames külastavad Riigikogu Keskerakonna fraktsiooni saadikud koole ja lasteaedu Mustvee, Jõgeva ja Põltsamaa linnades ning väljasõidu raames väisatakse ka Palamuse, Torma ja Kasepää valda. Lisaks tutvutakse kohalike ettevõtetega ning igas linnas toimuvad ka rahvakohtumised.

Täiendav informatsioon:

Jaan Männik
Riigikogu Keskerakonna fraktsiooni pressiesindaja
Tel 53 474 246
[email protected]

Tagasiside