Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Riigikogu Keskerakonna fraktsioon tuleb appi valitsusele, kes ei ole suutnud leida tõhusaid lahendusi energiakriisi lahendamiseks ja korraldab täna inimeste toimetuleku parandamise nimel avaliku seminari, ütleb fraktsiooni esimees Jaanus Karilaid.

“Tänaseks on selge, et Reformierakonna juhitav valitsus ei suuda pakkuda energiakriisi tingimustes eratarbijatele piisavaid lahendusi ja jätab ettevõtjad sootuks tähelepanuta. Selle taga on omakorda inimeste heaolu ja töökohad – Eestis on juba pead tõstmas uusvaeste klass. Kui Kaja Kallas oma nägu inimeste poole ei pööra, kaalume tõsiselt meeleavalduse korraldamist,” kinnitab Jaanus Karilaid.

Keskerakonna fraktsiooni avalik seminar toimub veebipõhiselt täna kell 13.00-15.30 ja seda saab jälgida Keskerakonna Facebooki vahendusel.

Riigikogu Keskerakonna fraktsiooni avalik seminar energiakriisi teemal

13.00-13.10 avasõnad Jüri Ratas, Eesti Keskerakonna esimees
13.10–13.25 “Riigi roll energiakriisi lahendamisel” – Taavi Aas, endine majandus- ja taristuminister
13.25–13.55 “Eesti olukord täna – probleemid, ohud ja valikuvõimalused” – Alar Konist, Tallinna Tehnikaülikooli energiatehnoloogia professor
14.00–14.30 “Toidumehi ei tohi mitte narrida!” – Juhan Särgava, Saidafarm OÜ juht
14.30–15.00 “Kohalik omavalitsus. Kas tänavad pimedaks ja küte välja?” – Veikko Luhalaid, Eesti Linnade ja Valdade Liidu tegevdirektor
15.00 Kokkuvõtted
Modereerib Jaanus Karilaid, Eesti Keskerakonna fraktsiooni esimees

Tagasiside