Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Riigikogu Keskerakonna fraktsiooni esimees Kadri Simson annab teada, et Keskfraktsiooni liikmed kohtuvad homme presidendikandidaat Eiki Nestoriga.

„Sotsiaaldemokraadid on otsustanud, et nende kandidaat presidendivalimistel on Riigikogu esimees Eiki Nestor ning ka meile pakub huvi, millised on tema arusaamad presidendi rollist Eesti ühiskonnas laiemalt. Me teame, milline on Nestor spiikrina, kuid meil puudub ülevaade tema platvormist presidendikandidaadina. Fraktsioon avaldas soovi Nestoriga kohtumiseks ning ma arvan, et kandidaatide seesugune kuulamine on tervitatav,“ rääkis Keskerakonna fraktsiooni esimees Kadri Simson.

Keskerakonna fraktsioon on seni ametlikult kohtunud Siim Kallase ning Marina Kaljurannaga. Simsoni sõnul võiks aga järgmine fraktsiooni väisav kandidaat olla Keskerakonna endi ridadest.

„Juba sel laupäeval koguneb Keskerakonna volikogu, kus otsustatakse, kellest saab Keskerakonna kandidaat presidendivalimistel. Järgmise kutse fraktsiooni ette tulekuks esitame juba kindlasti enda erakonna kandidaadile,“ lõpetas Simson.

Lisainfo:

Jaan Männik
Riigikogu Keskerakonna fraktsiooni pressiesindaja
Tel: +372 53 474 246
[email protected]

Tagasiside