Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Riigikogu Keskerakonna fraktsiooni esimees Kadri Simson annab teada, et Keskfraktsioon jätkab sel nädalal Riigikogus peaministri umbusaldusavaldusele toetusallkirjade kogumist ning plaanib umbusalduse sisse anda järgmisel nädalal erakorraliselt ellu kutsutaval lisaistungil.

„Peaministri umbusaldamine on selgelt seotud nende läbisurutavate negatiivsete maksumuudatustega, mis eile menetlusest välja võeti. Kuna antud maksutõusud seotakse valitsuse usaldusküsimusega ning tuuakse uuesti parlamendi ette eeloleval esmaspäeval, siis anname ka meie oma umbusaldusavalduse üle just siis,“ sõnas Keskerakonna aseesimees Kadri Simson.

Simson jätkas: „Meie teada on peaminister täna hilisõhtuni ära välismaal ning seetõttu anname me talle aega. Esmaspäeval peab valitsusjuht aga olema valmis umbusalduseks ning Riigikogu ees vastuste andmiseks. Kavatsen nädalavahetusel rääkida paljude opositsiooni- ning koalitsioonisaadikutega, kes saavad tõsiselt järele mõelda, kas nad ikka usaldavad meie peaministri langetatud otsuseid.“

Lisainfo:
Jaan Männik
Riigikogu Keskerakonna fraktsiooni pressiesindaja
Tel 53 474 246
[email protected]

Tagasiside