Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Vähem kui kahe nädalaga on Keskerakond kogunud juba üle 4000 allkirja kollektiivsele pöördumise, millega protestitakse valitsuse poolt kavandatava kütuseaktsiisi tõusu vastu. Erakonna peasekretäri Priit Toobali sõnul on üle-Eestiline allkirjade kogumise kampaania olnud väga edukas ning näitab, et inimesed on Rõivase valitsuse plaaniga väga rahulolematud.

“Kütuseaktsiisi tõus puudutab meid kõiki, mitte ainult automanikke. Inimesed mõistavad väga hästi, et kütuse kallinemine toob kaasa üleüldise hinnatõusu,” ütles Toobal, “et veelgi rohkem inimesi kampaaniaga kaasa haarata, siis selle nädala algusest oleme loonud võimaluse ka internetis näidata oma vastuseisu kütuseaktsiisi tõstmisele.”

“Keskerakonna hinnangul on valitsuse planeeritavad maksutõusud ebaõiglased ning kutsume inimesi üles selle vastu oma allkirja andma,” lisas Keskerakonna peasekretär.

Allkirju kollektiivsele pöördumisele saab anda kõigis Eesti Keskerakonna piirkondlikes büroodes üle Eesti ning Keskerakonna veebilehel aadressil

http://keskerakond.ee/hinnad/

Kogutud allkirjad plaanib Keskerakond Riigikogule üle anda 8. juunil.

Tagasiside