Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Tänasel parlamendi istungil tuleb esimesele lugemisele kaheteistkümne opositsioonisaadiku algatatud eelnõu, mis muudaks palju eriarvamusi tekitanud kooseluseaduse kehtetuks. Kuigi õiguskomisjonis otsustati häältega viis nelja vastu antud eelnõud mitte toetada, on võimalik suures saalis kooseluseaduse tühistamisele taas eluvaim sisse puhuda.

„Täna saame näha, kas Reformierakond on suutnud IRLi ja Vabaerakonna veelgi tugevamalt enda külge siduda ning milliseid poliitilisi leppeid neile häälte eest lubatakse. On selge, et Keskerakonna, EKRE, Vabaerakonna ja IRLi koostöös on võimalik Reformierakonna poolt dikteeritud kooseluseadus kehtetuks tunnistada. Selleks tuleb aga täna saalis õigeid otsuseid langetada,“ sõnas Jaanus Karilaid.

Karilaid jätkas: „Olen veendunud, et see ühiskonda lõhestav seadus vajab tühistamist. Alles siis saame minna ühiskonna tähtsamate probleemide juurde, milleks on majanduskasvu taastamine, iseseisev kaitsevõime ning vaesusriskide vähendamine. Täna näeme, milline erakond vaatab näoga rahva poole ning kes peab oma inimeste tahet tühiseks!“

Lisainfo:
Jaanus Karilaid
Tel: +372 53 428 029

Teate edastas:
Jaan Männik
Riigikogu Keskerakonna fraktsiooni pressiesindaja
Tel: +372 53 474 246
Jaan.Mannik@riigikogu.ee

Tagasiside