Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Keskerakonna aseesimees Jaanus Karilaid leiab, et täna avaldatud erakondade toetusnumbrid ning Keskerakonna toetuse kasv peegeldab selgelt erakonna viimase aja tegevust.

 

“Esiteks muidugi intensiivsem töö Riigikogus, kus oleme valitsuse tegematajätmistele teravalt tähelepanu juhtinud ning selgelt opositsiooniliidri rolli kandnud. Lisaks konstruktiivsele kriitikale valitsuse töö osas olime jõuliselt ning positiivselt nähtavad ka kogu presidendikampaanias. See töö hakkab nüüd tulemusi andma,” ütles Karilaid.

Keskerakonna aseesimees nentis, et oma mõju avaldab ka erakonna siseasjadega toimuv. “Usun, et inimesed peavad õigeks seda, et Keskerakond on suutnud oma siseajade arutamise viia ajaleheveergudelt erakonna sisse, juhatusse ja volikogusse. Loomulikult leidub veel neid, kes püüavad meedia vahendusel erakonna siseasju arutada, kuid järjest rohkem mõistetakse, et see tee ei vii kuhugi,” lisas Karilaid, “pidev pildisolek ning ootus erakonna uuenemisele aitab samuti kaasa meie toetajate arvu suurenemisele.”

“Keskerakond on oma erakorralise kongressi eel ning vähem kui aasta enne kohalikke valimisi väga tugeva toetusega. See on hea positsioon veelgi tugevamaks muutumisele,” lõpetas Keskerakonna aseesimees Jaanus Karilaid.

TNS Emor viis BNSi tellimusel läbi erakondade populaarsusuuringu, millest selgus, et Keskerakonna toetus kasvas oktoobris viie protsendi võrra 25-le protsendile. Sellega on Keskerakond oktoobris populaarseim erakond.

Tagasiside