Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Riigikogu majanduskomisjoni liikme Kalev Kallo sõnul tuleb välja selgitada, mis põhjustel on EAS suhteliselt lühikese aja jooksul kolm tegevjuhti kaotanud.

„Juhtide kiire lahkumine ning pidev vahetumine on ilmselgelt probleem. Tekib küsimus, mis põhjustel on mitmed võimekad inimesed otsustanud antud tööst loobuda. Spekuleeritud on, et juhid ei püsi ametis põhjusel, et EAS-i nõukogu on IRL-i mõju all ning on kohustus teha poliitiliselt suunatud otsuseid. Kui sihtasutuse politiseeritus leiab tõestus, tuleb antud probleemiga kindlasti tegeleda,“ sõnas Riigikogu majanduskomisjoni liige Kalev Kallo.

Kallo lisas: „Järgmise nädala esmaspäeval on majandus- ja kommunikatsiooniminister Juhan Parts Riigikogus vastamas EAS-i matrjoškade reklaamikampaania teemalistele küsimustele ning siis on meil kindlasti võimalus täiendavalt uurida ka EAS-i juhtimisprobleemide kohta.“

Majandus- ja kommunikatsiooniminister Juhan Parts tuleb esmaspäeval vastama Riigikogu Keskerakonna fraktsiooni arupärimisele, mille eesmärk on saada parem ülevaade Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse tööst.

 

Lisainfo:

Jaan Männik

[email protected]

Tagasiside