Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Riigikogu Keskerakonna fraktsioon valis täna uuesti esimeheks Kadri Simsoni ning aseesimeesteks Mailis Repsi ja Valeri Korbi. Taas ametisse kinnitatud Simson toonitas, et vahevalitsuse loomisega on Riigikogu valimisteni jäänud aasta muutunud pikaks valimisperioodiks, kus Keskerakonna fraktsioonil tuleb kanda opositsiooni põhiraskust.

„Emori uuringute põhjal võib väita, et Eesti Keskerakonna näol on juba mitmeid kuid tegemist olnud Eesti kõige populaarsema erakonnaga, kelle tulekut valitsusse oodatakse väga,“ sõnas Kadri Simson.

Simson lisas: „Valimiseelsel aastal on meie ülesanne pakkuda lahendusi, mis aitaks Eestil peatada väljarännet ning anda elujõudu linnadele ja valdadele. Paraku jätab moodustatav vahevalitsus paljud murekohad lahenduseta, sest neil puudub selleks selge mandaat ja ka aeg programmi elluviimiseks. Sellele vaatamata toetame senise poliitika hoolivamaks muutmist ning seisame endiselt vastu maksukoormisele, mis on ebavõrdselt suuremaks koormaks keskmise ja väikese sissetulekuga inimestele.”

Lisainfo:

Jaan Männik

[email protected]
Keskfraktsiooni pressinõunik
 

Tagasiside