Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

„Paljud erakonnakaaslased on teinud mulle ettepaneku kandideerida neil valimistel Harju- ja Raplamaa valimisringkonnas, kus konkureerib enamik peaministrikandidaate ning mitmed erakonna juhid. Spordimaailmast võrdlust tuues võiks seda nimetada Eesti meistriliigaks. Kaalusin ettepanekut väga põhjalikult ning meeskonnamängijana otsustasin tõsise väljakutse vastu võtta,“ teatas Jüri Ratas.

„Riigikogu valimiste põhiteemadeks on Eesti inimeste elatustaseme tõstmine, väljarände pidurdamine, noorte perede toetamine ning ühiskondliku ja regionaalse ebavõrdsuse vähendamine. Eesti vajab senisest hoolivamat, inimkesksemat ja õiglasemat poliitikat ning Keskerakond soovib ja suudab seda pakkuda. Seetõttu annan endast parima, et võidaksime Riigikogu valimised ning tõuseksime taas valitsusse,“ selgitas Jüri Ratas.

„Poliitikas oldud aja jooksul olen alati püüdnud luua asjalikke ja sõbralikke sidemeid ka teiste erakondade esindajatega ning mul on hea meel, et see on reeglina õnnestunud. Eriti tihe on olnud kontakt Riigikogu tasandil ning seda ka viimastel kuudel ja nädalatel. Mulle teeb rõõmu, et kõigil meie erakondadel on arvestatav ühisosa Eesti riigi kindlustamisel ja edasiviimisel,“ lisas Ratas.

„Ühtlasi tänan Mustamäe ja Nõmme inimesi, kes on usaldanud mind ligi kümme aastat ennast esindama Riigikogus ja kohalikul tasandil. Luban, et olen ka tulevikus alati olemas kõigi teie ettepanekute, murede ja küsimuste jaoks,“ lõpetas ta.

 

Tagasiside