Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Riigikogu aseesimees Jüri Ratase sõnul näitab Keskerakonna toetuse tõus, et Eesti valijad ootavad hoolivamat ja õiglasemat poliitikat.

„Keskerakond on ainuke reaalne alternatiiv Eestit juba liiga kaua valitsenud parempoolsele ideoloogiale. Teised parlamendierakonnad on Reformierakonnaga koalitsiooni minnes alati oma näo ning valijad kaotanud, kuid IRL ja SDE otsustasid kahjuks taaskord sama viga korrata. Eesti vajab valitsusse ühiskonda tasakaalustavat ja edasiviivat jõudu – Eesti vajab Keskerakonda,“ rõhutas Jüri Ratas.

„Meie toetuse järjekindel tõus tõestab selgelt, et inimesed ootavad Keskerakonna programmi elluviimist. Kui Reformierakond soovib minna „kindlalt edasi“ senise paigalseisu poliitikaga, siis meie sõnum on jätkuvalt „Teeme teisiti!“. Keskerakond taotleb õiglasemat maksupoliitikat, kohalike omavalitsuste tugevdamist ja iga inimest väärtustavat riiki. Viimased arvamusuuringud näitavad üheselt, et Eesti rahvas soovib põhimõttelisi muutusi,“ selgitas Ratas.

„Loomulikult on Keskerakond meedia fookuses ka seoses läheneva juubelikongressiga. Eesti vanima ja suurima erakonnana kõnetame inimesi kõikjal Eestis, sõltumata soost, vanusest või rahvusest,“ lõpetas Ratas.

Tagasiside