Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Riigikogu Keskerakonna fraktsiooni liige Evelyn Sepp tunnustab president Toomas Hendrik Ilvese seisukohta, mille kohaselt on keelatud rajatise kõrvaldamise seaduse vastu võtmine Riigikogus Vene võimuladviku huvides.

„Kutsun Ilvest presidendivalimistel toetanud erakondi üles ilmutama presidendiga sarnast riigimehelikkust selles küsimuses,” ütles Sepp. „Keelatud rajatise kõrvaldamise seaduse eelnõu on juriidiliselt küündimatu ning selle seadusena vastuvõtmine on poliitiliselt plahvatusohtlik.”

Sepa sõnul mängivad selle eelnõu algatajad kevadiste Riigikogu valimiste edu nimel Eesti maine ja rahvusvahelise positsiooniga. „Eesti käitub selle seaduse vastu võtmisel kui poksija, kes sätib ise oma peadd löögi ette,” ütles Sepp. „President Ilves saab sellest aru, kuid ta võiks oma teadmisi jagada ka peaminister Andrus Ansipile.”

Sepp ühines Isamaa ja Res Publica Liidu liikme Marko Mihkelsoni arvamusega, kes pidas kahetsusväärseks peaministri partei soovi hoida ajendatult riigikogu valimistest pronkssõduri teemat päevakorras.

Lisainfo:

Evelyn Sepp

KE fraktsiooni liige

51 06 205

Tagasiside