Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Tänasel parlamendi istungil andis riigikogu liikme ametivande Keskerakonna fraktsiooni värskeim täiendus Anneli Ott. Kagu-Eestist parlamenti valitud Anneli Ott hakkab riigikogus tegelema ennekõike õigus- ning riigireformi küsimustega ning liitub põhiseaduskomisjoniga.

„Ma usun, et iga maapiirkonnast parlamenti valitud rahvasaadik teab, et lähiaastate suurimaks ja tähtsamaks teemaks saab maal just riigireform ja selle läbiviimine. Minu soov on olla selle protsessi juures ning anda sinna juurde ka omapoolset sisendit, et teostatav reform vastaks ka omavalitsuste ootustele,“ sõnas Anneli Ott.

Ott jätkas: „Samas pean ääretult tähtsaks ka aktiivset suhtlust piirkonnaga, kust olen riigikokku valitud. Liialt tihti võõranduvad saadikud oma kodupiirkonnast ning muutuvad Tallinna keskseks. See aga kiirendab ääremaastumist veelgi. Mina soovin aktiivselt suhelda enda piirkonna inimestega ning aidata neid mureküsimuste lahendamisel.“

Anneli Ott on endine Võru linnapea ning praegune Keskerakonna piirkonnajuht. Keskerakonda kuulub Anneli Ott alates 2011. aastast ning viimastel riigikogu valimistel pälvis ta 1119 inimese toetuse.

Lisainfo:
Jaan Männik
Riigikogu Keskerakonna fraktsiooni pressiesindaja
Tel 53 474 246

Tagasiside