Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Vabaerakonna saadikud tutvuvad Pärnumaal eelkõige haridusprobleemidega, et aidata leida teid, et noored sealtkandist ei lahkuks. Samuti tutvustavad nad kohtumistel esimese Riigikogu tööaasta tulemusi.

Neljapäev algab Riigikogu liikmetele koolitundidega: Andres Ammas annab tunni Pärnu-Jaagupi Gümnaasiumi 8., 9. ja 12. klassi õpilastele ja õpetajatele, Paikusel külastavad Sisekaitseakadeemia politsei- ja piirivalvekolledžit Andres Herkel ja Külliki Kübarsepp. Reedel külastatakse Pärnumaa Kutsehariduskeskust, kus arutatakse, kuidas jääksid noored Pärnusse ka pärast kooli lõpetamist.

Kogukondlik mõtlemine, maksustamine maaturismi ja maaettevõtluse kontekstis, ja aastaringi tegutsemise võimalused on peateemad kohtumisel MTÜ Eesti Maaturism juhtide, Pärnumaa maaturismi edendajate, Jõulumäe ja Lottemaa ning teiste turismiettevõtjatega Tahkuranna vallas Nurka puhketalus.

Vabaerakonna fraktsiooni liikmetel on kohtumine erakonna valijate ja toetajatega ning poliitikahuvilistega Lavassaare Raamatukogus ning Pärnu linnas, Riigikogu liikmed külastavad ka Pärnu haiglat.

Lisainfo:
Heli Künnapas,512 9818
Vabaerakonna Pärnumaa piirkonna juht

 

 

Tagasiside