Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Tänasest alustab Vabaerakonna kommunikatsiooninõunikuna tööd Maria Murakas. Seni meediasuhteid juhtinud Epp Alatalu jätkab meedianõunikuna.

„Vabaerakond on poliitiliselt hästi toimiv meeskond, ma jagan nende väärtusi ning näen erakonnal Eesti poliitilisel maastikul suurt tulevikku. Võtan seda tööd, kui sammu edasi ning usun, et aitan oma teadmistega Vabaerakonna heale käekäigule kaasa,“ ütles Maria Murakas.

„Meie nägemus Vabaerakonna edasisest meediatööst oli sarnane ning Maria jagab lisaks sellele ka erakonna liimetega sarnast maailmavaatelist nägemust. Vabaerakonna ettepanekud on tavapärastest poliitsõnumitest sisukamad ning sellest tulenevalt vajab ka meediatöö mõnevõrra teistsugust lähenemist. Meie meeskond on võtnud ta väga hästi vastu ning on kõrgete ootustega,“ põhjendas valikut erakonna esimees Artur Talvik.

Maria Murakas on töötanud aastatel 2008-2014 avalike suhete nõunikuna Pärnu Linnavalitsuses, 2015. aastal samal ametikohal Tallinna Kesklinna valitsuses, aastatel 2015-2016 töötas ta Rahandusministeeriumi avalike suhete osakonnas ning 2017. aastal meedianõunikuna Välisministeeriumis.
Lisainfo:
Artur Talvik
5021989
[email protected]

Maria Murakas
Vabaerakonna kommunikatsiooninõunik
5219572, 631 6554
[email protected]

Tagasiside