Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Täna on esimene tööpäev Riigikogu Vabaerakonna fraktsiooni nõunikul Vahur Kollomil. Tema peamisteks tööülesanneteks on fraktsioon liikmete juriidiline nõustamine ning nende abistamine eelnõude, arupärimiste ja kirjalike küsimuste koostamisel.

“Asuda tööle Vabaerakonna fraktsiooni nõunikuna on minu jaoks väga suur au. Vabaerakond on siiani olnud ja on igal juhul ka edaspidi üks töökamaid Riigikogus ja seetõttu olen vastu võtnud suure väljakutse,” ütles fraktsiooni nõunik Vahur Kollom. Ta lisas, et üks väga noor ja üsna väike, kuid väga kindlate põhimõtetega erakond peab jätkama järjekindlat tööd oma vaadete edasi kandmisel. Midagi ei muutu üleöö. “Vabaerakond tunneb uhkust tehtu üle, taunime ümberringi valitsevat ükskõiksust ja kasuahnust ega lase oma vaimu sellest häirida ning jätkame tööd selle nimel, et Eestis oleks veelgi parem elada,” ütles Kollom.

“Oleme Vahurile pannud suured lootused, sest ta on selleks ise põhjust andnud. Ta on poliitikas ennast ise üles töötanud ning suhteliselt värske tegija — kuid äärmiselt hea sotsiaalse ja poliitilise närvi ning tunnetusega. Tema positiivne energia ning hoopis uus lähenemine poliitilise maailma kujundamisel on see, mis meid tema valikuni viis,” ütles Vabaerakonna esimees Artur Talvik.

Vahur Kollomil on juriidiline kõrgharidus. Enne fraktsiooni nõunikuna tööle asumist oli ta ametis sihtasutuses Tartu Eluasemefond. Kollom pakub konkurentsi ka Riigikogu esimehele, sest on 1992. aastast alates tegutsenud lisaks oma põhitöökohale ka plaadikeerutajana.

Ta on Vabaerakonna liige ning Tartu piirkonna juht.

 

 

Lisainfo:
Vahur Kollom
Vabaerakonna fraktsiooni nõunik
[email protected]
www.vahurkollom.ee
5343 4430

 

Artur Talvik
Vabaerakonna esimees
5021989

Tagasiside